Владі потрібно серйозно піднімати соціальні стандарти, а не обмежуватися лише підвищенням мінімальної зарплати, як це зробила сьогодні монобільшість у парламенті.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко за підсумками позачергового засідання Верховної Ради.

«Влада зібралася нарешті у парламенті. Але замість того, щоб вчинити справедливо – підняти мінімальну пенсію, всі виплати соціально незахищеним людям, підняли лише мінімальну зарплату. І то – лише до п’яти тисяч гривень…» – наголосив народний депутат.

Валентин Наливайченко обурився, що нинішня влада досі не підвищує соціальні стандарти, хоча це було у передвиборчих обіцянках президента і його команди.

Окрім того, парламентар зауважив, що «законом має бути заборонено звільняти працівників, переводити на половину, бо четвертину ставки бюджетників, які, зокрема, працюють в бібліотеках і школах».

«Тридцятий рік незалежності мав би відзначитися тим, що нарешті влада почала б дбати про людей. А права на зарплату і робочі місця повинні бути гарантовано захищені законом», – резюмував Валентин Наливайченко.