24 серпня – День незалежності України… Нам вже 29 років. І ще тільки 29…

«Зазвичай цього дня політиків тягне у хащі важкої, пустопорожньої балаканини про «велике й незрозуміле». Мені ж сьогодні хочеться сказати про нашу незалежну Україну по-людськи. Якимись прийнятними, загальнодоступними словами», – про це йдеться у дописі Юлії Тимошенко з нагоди Дня незалежності, який вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

Цьогоріч багато людей через обставини, пов’язані з карантинними обмеженнями, зауважила Юлія Тимошенко, вперше подорожували Україною і мали змогу відчути, яка вона неповторна.

«Яскравими фотозвітами повняться всі соціальні мережі. І ми вперше за 29 років побачили, яка ж прекрасна наша рідна земля, яка вона гарна і у своїй самобутності, і красі. Десь трохи бракує сервісу, десь вона трохи непричесана й дика. Але – яка ж вона чудова, неповторна і справжня!» – зазначила лідер «Батьківщини».

За словами Юлії Тимошенко, вимушені обставини дали можливість пізнавати свою Україну, любити та шанувати її.

«Ми вперше здивовано ступали берегом Кінбурзької коси на світанку… Дивилися, як сідає вечірнє сонце за карпатські гори. Ми слухали, як шумить Південний Буг на порогах. Як величаво й гордо тече Дніпро до Чорного моря… Ми спостерігали за птахами на острові Джарилгач. Ми відкривали собі рожеве Лемурійське озеро Херсонщини, підіймалися на Обавський камінь в Закарпатті, купалися в крижаних бистринах Чорного Черемоша… Ми вперше пізнавали свою Україну, ми вчилися любити та шанувати її», – наголосила Юлія Тимошенко.

«І, мабуть, саме тут нам часто спадало на думку, що Україна – це я і ти, це наші друзі, рідні і близькі. Це наші стосунки та емоції, наша дружба і любов. Це найдорожче, що є в нашому житті», – переконана лідер «Батьківщини».

На думку Юлії Тимошенко, не випадково день нашої незалежності відзначається саме у серпні, «в цей золотий місяць року, між літом та осінню… Коли земля найбагатша і найщедріша. Коли розбігаються очі від розмаїття дарів, які дарує нам наша земля…».

«Наші національні кольори сьогодні – це і рожеві мелітопольські помідори, і зелені ніжинські огірки і «тигрові» кавуни з херсонського степу, і сливи та груші з Полтавщини. І оте, таке пам’ятне й щемливе з Максима Рильського: «Коли копають картоплю, – стелеться дим над землею»… І від цієї простої, віковічної аграрної формули відразу робиться тепло, радісно й затишно на душі…» – додала лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана – ми зараз переживаємо дуже важливі моменти й часи. Ми здобуваємо чуття країни.

«Це наша любов до неї. І беззавітна їй відданість та повага. Така справжня незалежність. Бо вона не в деклараціях, вона – в серцях і наших душах… Нам тяжкою ціною далася наша незалежність. Ми пізнали, що таке війна. Ми досі втрачаємо наших кращих синів і дочок. Ми маємо виплакані очі, натягнуті, як струни, нерви, натруджені втомлені руки… Ми знаємо, за що платимо. За нашу силу, за нашу впевненість. За нашу надію. Ми знаємо ціну волі й свободи», – упевнена Голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко подякувала усім, хто безмежно любить Україну, усім, завдяки кому наша країна жива.

«Я безмежно люблю свою країну. Як і ви!» – наголосила вона.

Резюмуючи, лідер партії також висловила вдячність за підтримку у боротьбі з хворобою.

«Зараз мені трохи тяжко писати цей пост, бо «вірус, якого немає» – таки є. Тому в мене до вас велике побажання: бережіть себе! Ви всі дуже важливі, ви всі дуже потрібні, ви – неповторні й найкращі! Дякую кожному, хто непокоїться про мене. Ваша підтримка надає сили! Борімося – поборемо! Слава Україні!» – підсумувала Юлія Тимошенко.